Bank’O Card Axess Taksit Kampanyası

 

Bank’O Card Axess Taksit Kampanyası
PAYLAŞ
Bu kampanya sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Detail Line

Bank’O Card Axess Taksit Kampanyası

Bank’O Card Axess ile Axess üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarınıza 3 aya varan taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Taksit yapılan Axess üye işyerlerinde Bank’O Card Axess kredi kartınız ile 3 aya kadar ücretsiz taksit yapabilirsiniz.*

Mevzuatın taksit sınırlamalarına ilişkin düzenlemeleri saklıdır. Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımlarında taksitlendirme süresi on sekiz ayı, nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda (basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) dört ay, elektronik eşya (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 TL üzeri olan televizyon vb.) alımlarında, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde altı ay, sağlık ürünü alımlarında dokuz ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda ve vergi ödemelerinde on iki ay, elektrikli eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve mobilya alımlarında on sekiz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Odea Bank A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma, kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

* Kampanya dahilinde en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. Toptancı sektöründen yapılan harcamalar taksit kampanyasına dahil değildir.

​​​
Detail Line Bottom