Bank’O Card Axess Taksit Kampanyası

 

Bank’O Card Axess Taksit Kampanyası
PAYLAŞ
Bu kampanya sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Detail Line

Bank’O Card Axess Taksit Kampanyası

Bank’O Card Axess ile Axess üye işyerlerinden yapacağınız harcamalarınıza 3 aya varan taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

Taksit yapılan Axess üye işyerlerinde Bank’O Card Axess kredi kartınız ile 3 aya kadar ücretsiz taksit yapabilirsiniz.*

Mevzuatın taksit sınırlamalarına ilişkin düzenlemeleri saklıdır. Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz. Odea Bank A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma, kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

* Kampanya dahilinde en fazla 3 taksit yapılabilmektedir. Toptancı sektöründen yapılan harcamalar taksit kampanyasına dahil değildir.

Detail Line Bottom