Bank'O ile Taksitlendir!

 

Bank'O ile Taksitlendir!
PAYLAŞ
Bu kampanya sona ermiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.
Detail Line

Bank'O ile Taksitlendir!

Bank'O Card Axess’iniz ile peşin harcamalarınızı sonradan 6 taksite bölebilirsiniz.
Bank’O Card Axess ile 50 TL ve üzeri yurt içi peşin alışverişiniz için işlem sonrası kayıtlı telefonunuza gelen SMS’e yanıt vererek ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi ve Odeabank İnternet Bankacılık ve Mobil Bankacılığı üzerinden taksitlendirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  • 50 TL ve üzeri yurt içi peşin işlemleriniz için hesap kesim tarihinden önce size gelen taksit SMS'ini yanıtlayarak ya da 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden ve Odeabank İnternet Bankacılık ve Mobil Bankacılığı üzerinden taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz.
  • Taksitlendirme işlemi için vergiler hariç aylık %2,02 faiz yansıtılacaktır.
  • SMS ile yapmış olduğunuz taksitlendirme işleminizin sonucu SMS ile tarafınıza bildirilecektir. Hesap kesim tarihi öncesi yapılan işlemler için hesap kesim tarihi sonrasında taksitlendirme talebi yapılamayacaktır.
  • Alışverişten sonra Odeabank sistemine kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek SMS'de yer alan kodu 8444'e göndererek, SMS'de teklif edilen şekilde alışverişinizi 6 ay taksitlendirebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamında taksitlendirilebilecek maksimum işlem tutarı
    10.000 TL'dir.
  • Kampanyaya nakit çekim işlemleri, yurt dışında yapılan işlemler ve fatura ödeme işlemleri dahil değildir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
​​​​​
​​​​​​
Detail Line Bottom